Nesplatené pohľadávky či dlhy dokážu značne znepríjemniť život

ccvPodnikáte v rámci živnosti či obchodnej spoločnosti a aj napriek úspechom pri obchodných jednaniach vás trápi slabý prísun finančných prostriedkov, vystavujúci vás takmer až platobnej neschopnosti? Chyba zrejme nebude u vás, skôr u vašich obchodných partnerov, nesplácajúcich vám pohľadávky za poskytnuté služby, resp. dlhy za nesplatené pôžičky. My však nejdeme hovoriť o probléme, skôr o jeho riešení!

Predstavte si, čo budete robiť pri vymáhaní týchto peňazí? Podľa nás len ťažko máte dostatok času na to, aby ste neustále písali maily alebo volali dlžníkom. Zaberie vám to totiž príliš mnoho času, pričom aj keď pohľadávku vymôžete, tak budete reálne v strate – váš čas ste totiž mohli investovať do niečoho oveľa ziskovejšieho. Práve preto vznikli špecializované spoločnosti, ktoré presne tieto problémy riešia a poskytujú odborné poradenstvo spoločnostiam trápiacim sa s nesplatenými pohľadávkami.

Vymáhanie pohľadávky prebieha v tomto prípade pomerne jednoducho – stačí osloviť túto spoločnosť a podpisom jej zveriť plnú moc v jednaní vo vašom mene. Nemusíte sa báť, spoločnosti sa riadia etickými princípmi a nestane sa teda, že by neprimerane reagovali na dlh vášho partnera. Miesto toho situáciu vyriešia profesionálne, rýchlo a promptne – čiže tak, aby vaša spokojnosť bola na mieste a peniaze na vašom bankovom účte. Veríme, že sa aj vy poučíte a pôjdete tou najefektívnejšou cestou – vymáhaním pohľadávok prostredníctvom odborníkov!